Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekPřestože je Tina, která se narodila 16. září 1976 v Londýně z celé skupiny nejstarší, působí spíš jako rozpustilá dívčina, která má v hlavě jen samé rošťárny. Svýma čokoládově hnědýma očima, plnými ústy a sexy postavou na sebe neposedná Tina na všech večírcích ráda přitahuje pozornost kluků. Má ráda nákupy, pokec, párty, holčičí klábosení a legraci - a sbírá boty ("Mám jich nejmíň 50 párů!)
"Už v pěti letech jsem se chtěla stát tanečnicí," říká. Tina začala s klasickým baletem na základní škole, pak se v Londýně osm let učila moderní tanec na "Art's Educational Schoul". Na pódiu stála už jako dítě - v jednom vánočním muzikálu Lionela Blaira, známého anglického tanečníka. V 19 letech si našla agenta a jako tanečnice objela celý svět. Pracovala pro Disneyho v Madridu, hrála Jasmin z "Tisíce a jedné noci" v Dubaji a natáčela reklamní spoty mj. na žvýkačky a dietní kolu. Na žvejkačkovou reklamu má děsné vzpomínky. Oblékli ji totiž v půlce ledna jen do plavek. Také účinkovala coby členka baletního souboru anglické státní opery ve dvou produkcích - "Netopýr" a "Štědrý večer". "Mé rodiče to však moc nebralo, ale to mě ještě víc burcovalo," vypráví Tina. "Pořád se mě ptali, kdy si konečně najdu pořádné zaměstnání - bylo to opravdu nervující. Nejsem typ, který by vydržel sedět osm hodin v kanceláři. Potřebuji neustálou změnu, akci na pódiu!" Obzvlášť hrdá je Tina na svá vystoupení ve videoklipech Toni Braxton, Pulp a Simply Red. Když přišla nabídka na účinkování v S Club 7, nebyla si jistá, jestli bude mít s mladšími členy mnoho polesného. "Žila jsem ve vlastním bytě a léta jsem už pracovala." Role vůdkyně celé skupiny jí připadla jaksi samozřejmě. Nijak o ni nebojovala. "Jsem pro ostatní jako starší sestra," říká Tina. "Mladší klubáci jako Jon a Bradley za mnou často chodí a vylévají si srdce."
Tina je citlivá a vnímavá, dokáže však být i pěkně nepříjemná. "Kdo mě štve, ten to pěkně schytá," říká. "Téhle ženské síle jsem se přiučila od Spice Girls, které mám hodně ráda." Není divu, že v přítomnosti kluků chodí v kalhotkách a v hospodě jim při kulečníku dokáže dát pěkně na frak. I hudbu má radši "tvrdší" - místo zamilovaných balad má ráda rythm-and-blues a Puffa Daddyho. "Vycházím jen s kluky, kteří mi nabídnou Paroli," říká sebevědomě. "Slaboši u mě nemají šanci - líbí se mi typy jako Ben Affleck. Během natáčení seriálu v L.A. se zamilovala do zvukaře Jasona Hamiltona. Bohužel se vídali jen zřídka, tak jí jednoduše poslal k vodě. Miluje vodní pólo, italská jídla a nakupování. Jejím nejoblíbenějším cédéčkem je Destiny's Child a nejraději se začte do románu Interview s upírem. V kině se naposledy pořádně zasmála na filmu Městečko South Park. Nemá ráda matematiku, nepoctivé lidi a všechny ty, kteří nerozumí humoru.

Přezdívka: Tina Bell, Teeny

Znamení: panna
Domácí mazlíček: zlatá rybka Tango
Oblíbené zvíře: panda velký
Oblíbená barva: červená
Oblíbený sport: pool
Výška: 168cm
Velikost nohy: 4 UK - 36 EU
Barva vlasů: hnědé (dříve černé)
Barva očí: hnědé
Rodina: Maminka Cheryl a táta Edward