Jdi na obsah Jdi na menu
 


S Club 7 v Miami

25.07.2007

LETÍME!

Je jich sedm, jsou mladí, mají rádi muziku a chtějí s ní dobýt svět. Jenomže jak to udělat, když jejich manažer je neschopný páprda, který jim nedokáže sehnat ani slušný kšeft, natož nějaké pořádné angažmá? Už už se zdá, že se snad skupina rozpadne a každý se bude muset živit jak bude umět, když tu najednou se stane zázrak. No co jiného jim mohlo seslat tu fantastickou, nečekanou nabídku? Několikaměsíční angažmá v prvotřídním přímořském hotelu kdesi na slunné Floridě - to je opravdu šance, o níž se mnoha jejich vrstevníkům může jen zdát. Jenomže, jak už to tak v životě bývá, každá mince má svůj rub i líc. A o tom se má naše mladá parta velmi brzy přesvědčit..

EVERYBODY WANTS YOU a IT'S A FEEL GOOD THING

Howardův hotel

Probuzení, jakého se dostalo naší sedmičce v Rajském hotelu v Miami, by slušný člověk nepřál svým nejhorším nepřátelům. Namísto luxusního hotelového komplexu zchátralé, zanedbané doupě. Místo nádherné dovolené na slunných plážích Floridy, zpestřené večerními vystoupeními, tvrdá celodenní makačka při odstraňování té nejhorší spouště. A k tomu ke všemu se jejich nový šéf, jeden z majitelů Rajského hotelu a bohužel zrovna ten, co tu má hlavní slovo, projeví jako tyran a despota nejhoršího kalibru, který je přesvědčen, že se mu šikovně podařilo zabít dvě mouchy jednou ranou: večer bude mít pro své hosty program a přes den levnou pracovní sílu.

TIE A YELLOW RIBBON a S CLUB PARTYObrazek

 

 

 

 

 

Modrý chevrolet

Takhle si svůj americký pobyt skutečně nepředstavovali! Celý den v jednom kole, otrokář Howard má pořád oči na stopkách a nedopřeje jim chvíli oddechu! Kdyby mu mohli alespoň občas na pár okamžiků uniknout! Ale jak, když nemají ani floka a v Americe - ostatně jako všude na světě - se bez peněz člověk neobejde? Takhle kdyby měli autíčko, třeba i nějakou starou šunku, hlavně aby jezdila... A zdá se, že tohle jejich přání není tak nesplnitelné. Protože přesně něco takového už léta nečinně odpočívá v Howardově garáži. Nesměl by to ovšem být Howard, aby nechtěl na všem vydělat...

DOWN AT CLUB S

HURYKÁN

Kdyby někdo při příjezdu do Rajského hotelu řekl naší sedmičce, že jeden z nich se tu má vbrzku stát zastupujícím ředitelem, asi by se mu vysmáli. Že by Howard, který si jich evidentně vůbec neváží a od samého začátku v nich nevidí nic jiného, než levnou pracovní sílu, někomu z nich svěřil svůj hotel? A taky proč? Jenomže i na Floridě se občas dějí věci nevysvětlitelné a Howard si najednou zčista jasna bere dovolenou. Uprostřed sezóny, kdo to kdy viděl! Soudný člověk by se nad tou zvláštností alespoň pozastavil, zamyslel by se, jestli za tím není něco podezřelého. Ale když někomu stoupne do hlavy vlastní důležitost, pak je hluchý a slepý...

EVERYBODY WANTS YA

Obrazek       

ČLOVĚK OD EMI

Nedá se říct, že by se naše sedmička smířila s tím, že se přes den musí ohánět smetákem a prachovkou, proto přece do Ameriky nepřijeli! Ale přece jen si už sem tam začínají uvědomovat, že všechno zlé je pro něco dobré. Na příklad teď, když má do Howardova Rajského hotelu na pár dní přijet kdosi z EMI. Z EMI! Z té slavné nahrávací společnosti! To je přece šance, která se nesmí propást! Musí se ovšem nějak šikovně zařídit, aby je slyšel hrát a zpívat, a pak už to jistě půjde samo: smlouva, peníze, sláva, pryč z tohohle zapadákova! A když se do toho všichni položí, to by v tom byl čert, aby se to nepovedlo!
 
TWO IN A MILLION
Obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ALIGÁTOR
Ze začátku se ho všichni báli. Totiž Clinta, Howardova šupinatého mazlíčka. Pak se smířili s jeho existencí a pochopili, že nechají-li na pokoji oni jeho, nebude si on všímat jich. Jenomže to by nesměl být blonďáček Jon takový citlivý chlapec. Pohled na smutného aligátora, který odmítá žrádlo a evidentně teskní po volnosti, mu nedá spát. Málo platné, je to přece jenom divoké zvíře a chovat ho v zajetí je poněkud nelidské. A tak v Jonově mysli uzraje plán, k jehož provedení ovšem potřebuje pomoc všech...
SO RIGHTObrazek     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VOLEJBAL
Ten kdo poznal Howarda, je určitě přesvědčen o tom, že je to naprostý a ryzí unikát. Že druhý takový člověk prostě nemůže existovat. Omyl! Howard má totiž bratrance Hanka, který jako by mu z oka vypadl. Tedy alespoň co se povahy týče jsou jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. A protože jak známo přitahují se protivy, musí se Howard s Hankem z duše nenávidět. A taky že ano, jeden druhému by s gustem udělal to nejhorší, co ho napadne. Není tedy žádný div, že Howard zajásá, když se dozví, že jeho "děti" by to ve volejbalu mohly natřít té Hankově holotě. A ihned začne s nečekanou vervou pracovat na přípravě toho slavného zápasu. "Děti" se nestačí divit. Takhle Howarda ještě nepoznali! Nebo že by v tom zase bylo něco jiného?
YOU'RE MY NUMBER ONE                              

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOVEC MIMOZEMŠTANŮ

Rajský hotel Florida už dávno není tou zapadlou, zpustlou dírou, jakou byl v době příjezdu našich hrdinů. S Club 7 jej pozvedl k jeho bývalé zašlé slávě. A možná k dokonce ještě větší, čehož důkazem je událost, která se tady odehrává právě teď. Natáčí se tady totiž jedno z pokračování slavného sci-fi seriálu Lovec mimozemšťanů. Howard je z toho pochopitelně celý vedle, protože tuší tučné zisky, a dlužno říct, že ani jednotlivé členy skupiny to nenechává zrovna chladnými. Každý z nich se totiž tak či onak na natáčení podílí, nejvíc si od toho ovšem slibují Rachel a Hannah, jejichž kamarádství bude zřejmě vystaveno kruté zkoušce. Protože přátelství je hezká věc, ale když jde o hvězdnou kariéru, musí jít každý ohled stranou. Nebo ne?

WE CAN WORK IT OUT

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STESK

S Club 7 si už začíná na Floridě pomalu zvykat, i když se každému z nich pochopitelně ještě občas zasteskne po domově. Je tu spousta skvělých věcí, jako třeba moře, písek, slunce, které jim ten stesk trochu oslazují... Má to ovšem také jednu zásadní chybu a ta se jmenuje Howard. Tyran, despota, usurpátor, však jsme ho už poznali... Nikdy ovšem není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. O této věčné pravdě se mají naši hrdinové brzy přesvědčit, když je osud - nebo lépe řečeno Howardova hráčská smůla - zanese do hotelu U zapadajícího slunce, jehož majitelem a velitelem je Howardův bratranec Hank. Nikdo z kapely by si byl nikdy nepomyslel, že se jim někdy může po Howardovi stýskat. A vida! Stačí pár dní a Rajský hotel jim všem začne připadat jako nedosažitelná zaslíbená země...

I REALLY MISS YOU

NA LAVICI OBŽALOVANÝCH

Naše sedmička si už v Americe zažila ledacos a zdá se, že je už nemůže nic překvapit. Ovšem to co je čeká tentokrát, překračuje i jejich nejbujnější sny. Neboť do Rajského hotelu míří sice nezvaný, leč bohužel zcela neodbytný návštěvník: úředník z imigračního úřadu, který tu hodlá provést důslednou a přísnou kontrolu všech zaměstnanců a kategoricky zakročit, pokud by tu našel jednoho jediného ilegálně pracujícího cizince. Howardovi se z té představy až trochu orosilo čelo, protože kromě něj a Marwina aby tu pravověrného Američana pohledal. Jenomže Howard, jak známo, si zatím vždycky dokázal poradit. Ostatně, k čemu jinému by tady taky měl tu anglickou drobotinu, než k tomu, aby mu právě v takovéhle chvíli vytrhla trn..

BRING IT ALL BACK

                                                     Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Bermudský trojúhelník

Majitel Rajského hotelu Howard je - i přes některé své lidské chvilky - v podstatě otrokář, držgrešle, kruťas a vykořisťovatel, jemuž není rovno. Tak ho alespoň naše sedmička poznala. Je pro ně tedy naprosto nepochopitelné, že jim je najednou zčista jasna ochoten dát den volna. A nejenom to! On jim na něj dokonce půjčí svou loď, svou milovanou Kathrin, pojmenovanou po jediné lásce svého života. Lásce pochopitelně nenaplněné, neopětované. Možná by z něj dneska nebyl takový protivný morous, kdyby to tenkrát s tou Kathrin dopadlo jinak. To se ovšem už dneska nikdo nedozví, protože minulost, jak známo, nejde vrátit. Nebo že by přece jen?

DANCING QUEEN(ABBA)

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak hluboká je tvá láska

Kdyby někdo někdy řekl Tině nebo Bradleymu, že dva švábi, které ráno objevili v koupelnách, mohou být k něčemu dobří, asi by se od srdce zasmáli. A přece je tomu tak! Protože nemilosrdný inspektor Crow - ano, právě ten, který před časem poslal celou naši sedmičku před soud za porušování pracovních předpisů a který je nyní vrchním inspektorem na hygienické stanici - označí jenom kvůli nim Howardův Rajský hotel za nehygienický a nařídí jeho kompletní "odvšivení". Celé čtyři dny bude hotel zavřený! Čtyři dny úžasné, nečekané dovolené, kterou naši hrdinové prožijí v mořském akváriu v Zátoce delfínů! A to ještě netuší, co všechno tam na ně kromě těch delfínů čeká!

HOPE FOR THE FUTURE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekapitulace

 

Všechno na světě má svůj konec a jednoho dne vyprší i kontrakt, který členové S Clubu 7 před časem tak lehkovážně podepsali v Londýně. Tři měsíce, které se před nimi po příjezdu na Floridu prostřely a které jim po seznámení s Howardem připadaly k nepřežití, utekly jako voda. A málo platné, když se dnes ohlédnou zpátky, musí si přiznat, že tady kromě těch ošklivých prožili i hezké chvíle. A Howard? V tom otrokáři, despotovi a vykořisťovateli se snad konečně probudilo jeho lepší já. Neboť i on si najednou, i když nerad, připouští, že bez těch "děcek" to tady asi už nebude ono...

GONNA CHANGE THE WORLD

 

Obrazek